MenuMeters

MenuMeters 1.6

Permanentna inwigilacja komputera

Zalety

 • Możliwość wyboru wyświetlanych informacji

Wady

  Bardzo dobry
  8

  MenuMeters to darmowy program pozwalający ciągle monitorować co robi nasz komputer. Wyświetla on zużycie pamięci, obciążenie procesora i ruch w sieci na pasku systemowym.

  Teoretycznie MenuMeters nie robi nic nadzwyczajnego. Wszystko co pokazuje jest dostępne z poziomu monitora systemowego. Wyjątkowością tego programu jest fakt, że wszystkie niezbędne informacje są widoczne na pierwszy rzut oka. Pozostają na ekranie przez cały czas, zajmując niewielki obszar paska systemowego. Kliknięcie go ukazuje pełną informację o danym elemencie.

  MenuMeters instaluje się jako dodatkowy panel preferencji systemowych. Można za jego pomocą wybrać jakie informacje i w jaki sposób mają być wyświetlane na pasku systemowym. Dzięki temu możemy otrzymywać tylko te informacje, których naprawdę potrzebujemy.

  MenuMeters to program dla osób pragnących w każdym momencie wiedzieć co robi ich maszyna, szczególnie przydatny developerom i testerom aplikacji. Pozwala zamienić się w komputerowy odpowiednik Wielkiego Brata.

  Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

  Więcej

  Opinie użytkowników o MenuMeters